css templates


Pravidla

Podmínky používání tohoto TS3 serveru!
Podmínky se čas od času budou upravovat!
Poslední Úprava=3.9.2018


Užívatel, který se na tento TS3 server pripojí (dále jen „klient“) je povinen tyto podmínky dodržovat! Po připojení do jakékoliv místnosti (dále jen „roomka“) se to bere že klient tyto podmínky četl, a akceptuje pokud podmínky nečetl a neakceptuje, tak je povinen opustit tento TS3 Server! 

Klient je povinen se připojit na danou roomku která vyhovuje jeho potřebám, to znamená že pokud chce hrát Counter Strike, tak se připojí do roomky s názvem CS 1.6 nebo CS:GO (záleží na jakou verzi).
Pokud nebude jeho potřebám vyhovovat žádná roomka, tak is vytvoří buď svojí dočastnou roomku nebo napíše Majiteli Serveru aby přidal roomku s daným názvem.

Klient je povinen všechny problémy nahlašovat Majiteli Serveru např. Nevhodné chování, špatně nastavené permise, atd.

Klient bude s ostatními lidmi mluvit slušně, popřípadě bude používat nadávky v dobrém slova smyslu.

Klient bude s Majitelem i s Adminy mluvit jako s normálními lidmi.

V případě že klient bude mluvit s Majitelem i s Adminy mluvit nevhodně, bude dvakrát uzpozorněn na své chování, a potom bude na 30minut zabanován. Pokud se bude opakovaně chovat nevhodně, bude se trest vždycky zvyšovat o 30minut. tj. 30min, 1h, 1.5h, 2h, atd.

Pokud chce klient zažádat o unban, ať napíše na email: [email protected] a do předmětu zprávy dá „ŽÁDOST O UNBAN“ (bez uvozovek), do obsahu e-mailu dejte proč chcete být unbanováni, a Nickname. Majitel serveru žádost zhodnotí, a buď klientovi dá unban, nebo odepíše se zprávou proč mu unban nedá.

Na tomto serveru platí hrubý zákaz propagace jiných serverů než pod doménou mlvy2589.eu porušení znamená Perma Ban. Pokud se server bude muset restartovat, tak vám o tom dá vědět Majitel. Toto pravidlo je zde z důvodu toho, že se občas stane že se někdo připojí do Vstupní Roomky, všem na serveru napíše že server se bude vypínat, a dá tam ip adresu na svůj server.

Zákaz používání ClownFishe při mluvení s adminem!

Zákaz používání soundboardu a ostatních pluginů pokud nejste v server groupce DJ.

Zákaz nastavování server groupek ostatním lidem = Ban na 3 hodiny (po každém porušení se to násobí, tj. 3, 6, 12, 24.

Varování! Aktualizovaná pravidla se nachází přímo na TS3 Serveru!

© 2018 - 2019 MLVY2589